Ćwiczymy na profesjonalnej tatami

Dysponujemy 60m2 profesjonalnej maty treningowej.


RocketTheme

Przestronne dojo

Sala, na której ćwiczymy, ma 120 m2. Wysokość sali to ok. 6 m, dzięki temu bez żadnych przeszkód możemy prowadzić treningi ze sprzętem.

RocketTheme

Sekcja dorosłych

Sekcja rozpoczęła swoją działalność we wrześnu 2010r. Liczba ćwiczących systematycznie wzrasta.


RocketTheme

Sekcja dziecięca

We wrześniu 2011r rozpoczął się pierwszy sezon treningów dla dzieci. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: grupa przedszkolna i grupa dzieci szkolnych.

Co to jest www.aikido-slupsk.pl?

Jest to strona najmłodszego klubu aikido w mieście. Na tej stronie znajdziesz informacje na temat treningów i staży aikido, zdjęcia i ciekawostki z życia sekcji oraz ...

W czerwcu 2014, dokładnie 21 czerwca, szczegółowo - o godzinie 11.00 spotkaliśmy się całym klubem (sekcja dziecięca i sekcja dorosłych) na ostatnim treningu w roku 2014 w sali ćwiczeń MMA na ul. Starzyńskiego w Słupsku w jednym celu: wspólnie poćwiczyć i przystąpić do egzaminów na stopnie kyu. Przez godzinkę mieliśmy wspólny trening, po czym zaczęły się egzaminy.

Specjalnie na to wydarzenie przybył do nas egzaminator Polskiej Federacji Aikido - sensei Maciej Gostomski (4 dan) z Chojnickiej Sekcji Aikido. Przesympatyczny młody człowiek, przy którym zgłaszany przez dzieci stres prysnął jak bańka mydlana. Przez pierwszą godzinę egzaminowanych było 18 dzieci/młodzieży. Wszystkim poszło bardzo dobrze i uzyskali upragnione stopnie kyu: od 12kyu do 8kyu.

Po sekcji dziecięcej zaczął się egzamin sekcji dorosłych, do którego przystąpiło 4 straceńców. Dzięki swoim umiejętnościom cała czwórka wyszła z egzaminu obronną ręką i ze straceńców przeistoczyła się w zwycięzców 6kyu, 5kyu i 3kyu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej:

Do zobaczenia po wakacjach.

Kategoria: Aktualności