Ćwiczymy na profesjonalnej tatami

Dysponujemy 60m2 profesjonalnej maty treningowej.


RocketTheme

Przestronne dojo

Sala, na której ćwiczymy, ma 120 m2. Wysokość sali to ok. 6 m, dzięki temu bez żadnych przeszkód możemy prowadzić treningi ze sprzętem.

RocketTheme

Sekcja dorosłych

Sekcja rozpoczęła swoją działalność we wrześnu 2010r. Liczba ćwiczących systematycznie wzrasta.


RocketTheme

Sekcja dziecięca

We wrześniu 2011r rozpoczął się pierwszy sezon treningów dla dzieci. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: grupa przedszkolna i grupa dzieci szkolnych.

Co to jest www.aikido-slupsk.pl?

Jest to strona najmłodszego klubu aikido w mieście. Na tej stronie znajdziesz informacje na temat treningów i staży aikido, zdjęcia i ciekawostki z życia sekcji oraz ...

Nowe Dojo

Już niedługo Nowe Fotki z Nowego Dojo!!!

Adres:

Sala treningowa: Galeria Handlowa "Podkowa", ul. Starzyńskiego 6 ( I piętro nad parkingiem), Słupsk

Godziny treningów

  • Sekcja dorosłych: poniedziałki i środy, godz. 19.00 - 21.00
  • Sekcja dziecięca: poniedziałki i środy, godz. 18.00 - 19.00

Sekcja dziecięca podzielona jest na dwie grupy wiekowe:

  • do 7 lat
  • powyżej 7 lat.

Treningi są wspólne na jednej sali. Po rozgrzewce sala dzielona jest na dwie części i każda grupa wiekowa trenuje osobno.

Galeria

 

Klub

Dorośli

  • miesiąc - 70 zł

Dzieci

  • miesiąc - 40 zł

Pierwszy trening gratis!
Istnieje możliwość platności na konto.

Nr konta: 48 1090 2763 0000 0001 1619 1885

Klub

Nasz klub Aikido, który należy do Polskiej Federacji Aikido został założony przez Aleksandrę Pawlak-Augé (2 dan) i Nicolas’a Augé (2dan) w 2010r. W klubie prowadzimy treningi według szkoły jednego z najbardziej charyzmatycznych i najwybitniejszych nauczycieli Aikido – shihana Christiana Tissier (7 dan). Utrzymujemy również ścisłe kontakty z wieloma klubami m.in. z poznańskim klubem Shin Dojo i jego instruktorami sensei Adamem Manikowskim i sensei Wojciechem Drągiem (obaj 4 dan), ze Złotowską Sekcją Aikido pod kierunkiem sensei Mariana Wiśniewskiego (5dan) oraz z francuskim Klubem Aikido Bonneuil sensei Pascal’a Norbelly (6dan).

W naszym Klubie prowadzimy zajęcia Aikido dla dorosłych i dla dzieci. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy) na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 4 przy ulicy Banacha w Słupsku.

Klub

Podkategorie